KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15741007
nr 1574 1007
Emil Neubauer. Signerad, daterad 1916, Kaiser Wilhelm I & Wilhelm II. Olja på duk, 68x96 cm, yttermått inklusive ram: 87x114 cm
Kondition: slitage, skador, renoverad
måndag 30 oktober 2023
kl 19:11:37
- Klassiska
30 okt
Klassiska
Läs mer om Klassiska